Kościół WANG
Tak i wiara, jeżeli nie ma uczynków, martwa jest sama w sobie. Jk 2,17  
 


Aktualności
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

18.08.2019 r.  – 9 niedziela po Trójcy Świętej

„Komu wiele dano, od tego wiele będzie się żądać, a komu wiele powierzono, od tego więcej będzie się wymagać.” Łk 12,48

 

1.     Dzisiaj kończy się dwudziesty ósmy Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin organizowany przez Komisję Ewangelizacyjno - Misyjną Diecezji Wrocławskiej Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego. Witam wszystkich Uczestników Tygodnia, parafian i Gości a w szczególności Biskupa Diecezji Wrocławskiej ks. Waldemara Pytla oraz jego Małżonkę Bożenę. Ks. Biskupowi dziękujemy za wygłoszenie kazania i wsparcie, którego corocznie doświadczają Organizatorzy Tygodnia.

Cieszę się, że dzisiejsze nabożeństwo odprawimy wspólnie z ks. prob. Sławomirem Sikorą – przewodniczącym Diecezjalnej Komisji Ewangelizacyjno Misyjnej i panią diakon Izabelę Sikorą ze Szczecina. Witam także duszpasterza młodzieży naszej Diecezji ks. Pawła Melera.

2.     Bardzo serdecznie dziękuję wykonawcom za uświetnienie dzisiejszego nabożeństwa: po wyznaniu wiary usłyszymy występ dzieci i młodzieży a po kazaniu i w czasie komunii świętej będzie śpiewała pani Joanna Klisowska z akompaniamentem na organach Adama Świderskiego.

3.     Po nabożeństwie zapraszam Uczestników do wspólnego zdjęcia na schodach Domu Parafialnego a później Organizatorów na spotkanie do Domu Parafialnego.

4.     W związku z wyjazdem na drugą część urlopu zastępował mnie będzie do 2 września student teologii pan Marek Kundzicz.

 czytaj więcej

Akceptujemy  Akceptujemy

W księgarni - kasie przy kościele Wang w Karpaczu zainstalowaliśmy terminal płatniczy. Obsługujemy turystów zwiedzających świątynię Wang oraz korzystających z zakupów w naszej księgarni i nocujących w pokojach gościnnych przy kościele Wang. Zapraszamy do skorzystania z tej formy płatności!

RPO WD 2014-2020  RPO WD 2014-2020

 czytaj więcej

Bezpieczne Schronienie/ Fluchtburg, Karpacz 
VIA SACRA Podróżowanie bez granic. 
Terminy ślubów 
Chór Ekumeniczny 
Tydzień Ewangelizacyjny dla Rodzin w Karpaczu 
EWT VIA SACRA – dwa miasta jedna droga 
EWT Wędrowanie bez granic - ETAP I 
EWT Wędrowanie bez granic - ETAP II 
RPO 
Zdjęcia
 
Księgarnia
     

 

  zł
  Home  |  Parafia  |  Zwiedzanie Kościoła  |  Diakonia Wang  |  Noclegi  |  Koncerty  |  Ryszard Zając  |  Kontakt  |  Archiwum EWT  |  Interreg PL-SN  |  Interreg PL-SN  
© Parafia Ewangelicko-Augsburska WANG w Karpaczu; projekt i wykonanie: Wydawnictwo WARTO.